Inquiry CartZapytanie koszyka
Zapytanie ofertowe KoszykZapytanie koszyka
Home - odbiorniki optyczne - Transceivery 200G 400G 800G - OSFP 400G

Wszystkie produkty

Wszystkie produkty

Informacje kontaktoweInformacje kontaktowe

+ 86-755-26473461

Informacje kontaktowe
OSFP 400G

OSFP 400G

Opisy produktów

400G OSFP oznacza 400G „Octal Small Form-factor Pluggable”. Jest opisywany jako moduł „Octal”, ponieważ interfejs elektryczny złącza OSFP składa się z 8 linii elektrycznych, z których każda działa z prędkością 50 Gb/s, co daje łączną przepustowość 400 Gb/s. Jest nieco szerszy i głębszy niż QSFP-DD, ale nadal obsługuje 32 porty OSFP na przedni panel 1U i umożliwia przepustowość 12.8 Tb/s na gniazdo przełącznika 1U. OSFP został zaprojektowany do obsługi następnej generacji modułów optycznych 800G, które będą wykorzystywać osiem torów 100Gbps i oferować kompatybilność wsteczną z 100G QSFP. AscentOptics zapewnia kompleksową ofertę optycznych transceiverów 400G OSFP, takich jak OSFP SR8, OSFP DR4, OSFP DR4+, OSFP FR4, OSFP 2*FR4 i OSFP LR4, w tym architektury 4x50Gx2 i 4X100G. Ta seria produktów jest zgodna ze standardami IEEE 802.3bs i OSFP MSA i jest stosowana głównie w 400G Ethernet, centrach danych i sieciach chmurowych.

Polecam lekturę:Odkrywanie świata transceivera 400G OSFP: typy, połączenia i optyka

Nr części Opis Projektu Dane Techniczne Karta katalogowa Dodaj do wyceny
Szybkość przesyłania danych Dystans Długość fali Złącze
OSFP 400G
Transceivery 400G OSFP SR8 850nm 100M MPO-16 MMF OSP-400M885-1HCM Transceivery 400G OSFP SR8 850nm 100M MPO-16 MMF 400G 100M 850nm MTP/MPO-16 Do pobrania
400G OSFP SR4 (E 4x 100G-PAM4) MPO-12 MMF Flat Top Transceivery OSP-400M485-1HCM-FT 400G OSFP SR4 (E 4x 100G-PAM4) MPO-12 MMF Flat Top Transceivery 4x100G 400GbE 100M 850nm MPO-12 Do pobrania
400G OSFP Silicon Photonic PSM8 300M MPO-16 SMF Transceivery OSP-400S855-3HM 400G OSFP Silicon Photonic PSM8 300M MPO-16 SMF Transceivery 400G 300M 1550nm MTP/MPO-16 Do pobrania
400G OSFP DR4 (E 8x 50G-PAM4) 500M MPO-12 SMF Transceivery OSP-400S431-5HCM 400G OSFP DR4 (E 8x 50G-PAM4) 500M MPO-12 SMF Transceivery 4×100G 400GbE 500M 1310nm MTP/MPO-12 Do pobrania
400G OSFP DR4 (E 4x 100G-PAM4) 500M MPO-12 SMF Flat Top Transceivery OSP-400S431-5HCME-FT 400G OSFP DR4 (E 4x 100G-PAM4) 500M MPO-12 SMF Flat Top Transceivery 4×100G 400GbE 500M 1310nm MTP/MPO-12 Do pobrania
400G OSFP 4x100G DR4+ / FR (XDR4) 2KM MPO-12 SMF Transceivery OSP-400S431-02CM 400G OSFP 4x100G DR4+ / FR (XDR4) 2KM MPO-12 SMF Transceivery 4×100G 400GbE 2KM 1310nm MTP/MPO-12 Do pobrania
400G OSFP 2x200G FR4 2KM Podwójne transceivery CS SMF OSP-4002C31-02CC 400G OSFP 2x200G FR4 2KM Podwójne transceivery CS SMF 2x200G 400GbE 2KM 2xCWDM4 Podwójny CS Do pobrania
Transceivery 400G OSFP FR4 (E 8x 50G-PAM4) 2KM LC SMF OSP-400C431-02CL Transceivery 400G OSFP FR4 (E 8x 50G-PAM4) 2KM LC SMF 400G 2KM CWDM4 Dupleks LC Do pobrania
400G OSFP FR4 (E 4x 100G-PAM4) 2KM LC SMF Flat Top Transceivery OSP-400C431-02CLE-FT 400G OSFP FR4 (E 4x 100G-PAM4) 2KM LC SMF Flat Top Transceivery 400G 2KM CWDM4 Dupleks LC Do pobrania
Transceivery 400G OSFP LR4 10KM LC SMF OSP-400C431-10CL Transceivery 400G OSFP LR4 10KM LC SMF 400G 10KM CWDM4 Dupleks LC Do pobrania