Inquiry CartΕξεταστική καλάθι
Ερώτηση ΚΑΛΑΘΙΕξεταστική καλάθι
Αρχική - Οπτική Πομποδέκτες - Πομποδέκτες 200G 400G 800G - 400G QSFP56-DD

Ολα τα Προϊόντα

Ολα τα Προϊόντα

Στοιχεία ΕπικοινωνίαςΣτοιχεία Επικοινωνίας

+86 755 26473461

Στοιχεία Επικοινωνίας
400G QSFP56-DD

400G QSFP56-DD

Περιγραφές προϊόντων

Οι οπτικοί πομποδέκτες 400G QSFP56-DD (400G QSFP-DD) της AscentOptics προσφέρουν στους πελάτες μια μεγάλη ποικιλία από μονάδες πομποδέκτη εξαιρετικά υψηλής πυκνότητας και την ευελιξία επιλογών συνδεσιμότητας 400 Gigabit Ethernet για κέντρα δεδομένων, δίκτυα υπολογιστών υψηλής απόδοσης και επίπεδα διανομής, επιχειρήσεις. και εφαρμογές παρόχων υπηρεσιών. Είναι συμβατά με το QSFP-DD MSA (DD=Double Density). Οι λειτουργίες ψηφιακής διάγνωσης είναι διαθέσιμες μέσω της διεπαφής I2C, όπως καθορίζεται από το CMIS (Common Management Interface Specification).

Η AscentOptics θα μπορούσε να παρέχει την οικογένεια οπτικών πομποδεκτών 400G QSFP-DD ως εξής

Οπτικοί πομποδέκτες 400G QSFP-DD SR8 8x50G QSFP56-DD για ζεύξεις 400 Gigabit πάνω από ίνα πολλαπλών λειτουργιών 100m, που λειτουργούν σε υποδοχές MPO-850 μήκους κύματος 12 nm.

Οπτικοί πομποδέκτες 400G QSFP-DD DR4 4x100G QSFP56-DD για συνδέσεις 400 Gigabit πάνω από ίνα μονής λειτουργίας 500m, που λειτουργούν σε υποδοχές MPO-1310 μήκους κύματος 12nm.

Οπτικοί πομποδέκτες 400G QSFP-DD DR4+ 4x100G QSFP56-DD για συνδέσεις 400 Gigabit σε ίνα μονής λειτουργίας μήκους 2km, που λειτουργούν σε υποδοχές MPO-1310 μήκους κύματος 12nm.

Οπτικοί πομποδέκτες 400G QSFP-DD LR 4x100G QSFP56-DD για ζεύξεις 400 Gigabit πάνω από ίνα μονής λειτουργίας μήκους 10 km, που λειτουργούν σε υποδοχές MPO-1310 μήκους κύματος 12 nm.

Οπτικοί πομποδέκτες 400G QSFP-DD FR4 4x100G QSFP56-DD για ζεύξεις 400 Gigabit σε ίνα μονής λειτουργίας μήκους 2km, που λειτουργούν σε υποδοχές LC μήκους κύματος 1310nm.

Οπτικοί πομποδέκτες 400G QSFP-DD LR4 4x100G QSFP56-DD για συνδέσεις 400 Gigabit πάνω από ίνα μονής λειτουργίας μήκους 10km, που λειτουργούν σε υποδοχές LC μήκους κύματος LWDM4.

Οπτικός πομποδέκτης 400G QSFP-DD ER4 4x100G QSFP56-DD για συνδέσεις 400 Gigabit πάνω από 40km single mode fiber, που λειτουργούν σε μήκος κύματος LWDM4, υποδοχές LC.

Οπτικοί πομποδέκτες 400G QSFP-DD LR8 4x100G QSFP56-DD για συνδέσεις 400 Gigabit πάνω από ίνα μονής λειτουργίας μήκους 10km, που λειτουργούν σε υποδοχές LC μήκους κύματος LWDM8.

Οπτικός πομποδέκτης 400G QSFP-DD ER8 4x100G QSFP56-DD για συνδέσεις 400 Gigabit πάνω από 40km single mode fiber, που λειτουργούν σε μήκος κύματος LWDM8, υποδοχές LC.

Προτείνετε την ανάγνωση: Cisco 400G QSFP-DD Optical Transceivers: A Comprehensive Sheet

Αρ. είδους Περιγραφή Προδιαγραφές Datasheet Προσθήκη στο παράθυρο
Ρυθμός δεδομένων Απόσταση Μήκος κύματος Connector
400G QSFP56-DD
Πομποδέκτης 400G QSFP-DD SR8 850nm 100M QDD-400M885-1HCM Πομποδέκτης 400G QSFP-DD SR8 850nm 100M 400G 100M 850nm MTP/MPO-16 Λήψη
Πομποδέκτης 400G QSFP-DD SR4 850nm 100M QDD-400M485-1HCM Πομποδέκτης 400G QSFP-DD SR4 850nm 100M 400G 100M 850nm MTP/MPO-12 Λήψη
Πομποδέκτης 400G QSFP-DD SR4 BiDi 150M QDD-400BD89-1HCM Πομποδέκτης 400G QSFP-DD SR4 BiDi 150M 400G 150M 850nm MTP/MPO-12 Λήψη
Πομποδέκτες 400G QSFP-DD 4x100G DR4 1310nm 500m MPO QDD-400S431-5HCM Πομποδέκτες 400G QSFP-DD 4x100G DR4 1310nm 500m MPO 4×100G 400GbE 500M 1310nm MTP/MPO-12 Λήψη
Πομποδέκτες 400G QSFP-DD 4x100G DR4 1310nm 2km MPO QDD-400S431-02CM Πομποδέκτες 400G QSFP-DD 4x100G DR4 1310nm 2km MPO 4×100G 400GbE 2KM 1310nm MTP/MPO-12 Λήψη
Πομποδέκτες 400G QSFP-DD 4x100G PLR4 1310nm 10km MPO QDD-400S431-10CM Πομποδέκτες 400G QSFP-DD 4x100G PLR4 1310nm 10km MPO 4×100G 400GbE 10KM 1310nm MTP/MPO-12 Λήψη
Πομποδέκτες LC 400G QSFP-DD FR4 CWDM4 2km QDD-400C431-02CL Πομποδέκτες LC 400G QSFP-DD FR4 CWDM4 2km 400G 2KM CWDM4 Διπλό LC Λήψη
Πομποδέκτες LC 400G QSFP-DD LR4 CWDM4 10km QDD-400C431-10CL Πομποδέκτες LC 400G QSFP-DD LR4 CWDM4 10km 400G 10KM CWDM4 Διπλό LC Λήψη
Πομποδέκτες LC 400G QSFP-DD ER4 Lite LWDM4 30km QDD-400L431-30CL Πομποδέκτες LC 400G QSFP-DD ER4 Lite LWDM4 30km 400G 30KM LWDM4 Διπλό LC Λήψη
Πομποδέκτες LC 400G QSFP-DD ER4 LWDM4 40km QDD-400L431-40CL Πομποδέκτες LC 400G QSFP-DD ER4 LWDM4 40km 400G 40KM LWDM4 Διπλό LC Λήψη
Πομποδέκτες 400G QSFP-DD LR8 LWDM8 10km QDD-400L831-10CL Πομποδέκτες 400G QSFP-DD LR8 LWDM8 10km 400G 10KM 8x LWDM Διπλό LC Λήψη
Πομποδέκτες 400G QSFP-DD ER8 LWDM8 40km QDD-400L831-40CL Πομποδέκτες 400G QSFP-DD ER8 LWDM8 40km 400G 40KM 8x LWDM Διπλό LC Λήψη